Voiam Constanța și voiam Jurnalism
Vanessa MIREA A trecut mai bine de un an de când facem școală în sistem online. Am învățat pentru examenul de bacalaureat de la profesorii care ne-au predat mai mult online, dat fiind contextul pandemiei de COVID-19, m-am înscris la … Continuă să citești Voiam Constanța și voiam Jurnalism

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.